Bylo by užitečné podepsat pravý zpět

Trenér Bayern Flick byl nedávno veden rozhovor, Když už mluvíme o jeho očekáváních pro Levné Fotbalové Dresy Bayern, Směr podepisování Winter Window, A postavení a postavení každého hráče v týmu.

Směr podepisování zimních oken, Tento problém jsme již probrali, Klub sledoval pohyb transferového trhu, Ale pouze pokud jsou přesvědčeni, že nová pomoc může posílit sílu týmu.

Koučování do konce sezóny je pro mě dobrým řešením. Pokud se nám podaří, Dresy Bayern Munich mi přirozeně prodlouží smlouvu. Doufáme, že Bayern bude i nadále vykazovat skvělé výsledky a dosáhnout pozitivních výsledků. Pokud však situace není uspokojivá, Bayern má také spoustu času na nalezení nového trenéra.

Guardiola je nejlepší trenér dne

Prvním protivníkem knockoutu Ligy mistrů Levné Fotbalové Dresy Real Madrid je Manchester City vedené Guardiolou. Když mluvíme o tomto zúčtování, Zidane řekl: Bude to velmi zvláštní zúčtování. Guardiola a já jsme hráli mnohokrát v éře hráče. Vážím si ho velmi, protože je nejlepším trenérem na světě.

Guardiola to dokázal během své kariéry solidním výkonem, Těším se, až budu hrát proti němu, Tváří v tvář týmu, který trénuje.

Real Madrid bude tento víkend hrát doma proti Athletic Bilbao. Pro tuto hru Zidane řekl: Toto je úplně jiná hra, A je to také tvrdý boj. Bilbao je v poslední době ve velmi dobré kondici. Ale Real Madrid se bude stále soustředit na sebe, Myslím, že Real Madrid je na tuto hru připraven. Toto je poslední hra roku, Dresy Real Madrid udělá, co bude v jejich silách.

Liverpool vede pořadí

Liverpool Levné Fotbalové Dresy porazil Watford 2-0, Také nastavte několik záznamů. Po vítězství v bitvě Liverpool dokončil neporažený rekord 34 kol v Premier League, Obnovil nejdelší nepřekonaný rekord v historii týmu.

Pokud omezíte rozsah na domácí pole, Liverpoolova neporažená čísla jsou ještě děsivější. Podle statistik byly Liverpooly poraženy 49 po sobě jdoucích domácích her v Premier League. 9 domácích zápasů Premier League v této sezoně, Liverpool dosáhl úplného vítězství.

Kromě toho Liverpool vedl hru v první polovině domácí ligy v téměř 99 ligových zápasech, Bylo dosaženo úžasného rekordu 90 výher a 9 remíz. Pokud jde o osobní údaje, Salah skóroval dvakrát, V kariéře Premier League splnil svůj sedmý gól proti Watfordu, To je také Dresy Liverpool Salahův jediný soupeř s nejvíce brankami proti pěti hlavním ligovým týmům.

Manchester United hraje rychlý protiútokový fotbal

Manchester United nedávno změnil tvář, nejprve porazili Tottenhama, Poté vyhráli Manchester City. To vše úzce souvisí s útočným stylem Manchester United proti silnému týmu. Nyní Solskjaer osobně vyjádřil trestný čin Levné Fotbalové Dresy Manchester United.

Solskjaer ocenil Guardiolu, Řekl: Takovou důležitou hru jsem si užil. Podle mého názoru Guardiola je nejlepší trenér na světě a nejlepší manažer na světě. Od trenéra v Barceloně jsem ho vždy obdivoval, Musím znovu zdůraznit, Manchester City zůstává nejlepším týmem Premier League.

Solskjaer řekl: Od chvíle, kdy jsem nastoupil do úřadu, Pracujeme tímto způsobem, Protože to je styl Dresy Manchester United, Můžete to nazvat protiútokem, Ale to zní příliš negativně.

Ronaldo se týmu nemusí omlouvat

Podle zpráv měl Levné Fotbalové Dresy Ronaldo během včerejšího tréninku se svými spoluhráči vtipky. Šatna Juventus se chce touto otázkou zabývat nízkým klíčem. Nechci být velkou knihou médií.

Před dvanácti dny v Turíně Ronaldo možná udělal špatný krok, Poté, co byl nahrazen, opustil stadion, aniž by nikomu řekl. Pak právě vstoupil do národního dne zápasu, Poté, co vstřelil čtyři góly pro Portugalsko, Ronaldoova nálada byla opět jasná.

V každém případě napětí uvnitř Juve stále existuje. Tým se však rozhodl tuto záležitost řešit klidně. Včera hrál Juventus Ronaldo po hraní Milána. Znovu navštívili týmy Dresy Juventus, jako jsou Bonucci, objali se a smáli se. Všechno je přirozené, Stejně jako se nic nestalo.

Přineste mi konkurenta

V pozici Suareze Barcelona nemá přirozenou náhražku. Pokud však chce Levné Fotbalové Dresy Barcelona představit hráče středního věku, Suarezovi to nevadí. Nyní má 32 let a ví, že už není mladý.

V rozhovoru s uruguayskými médii Suarez řekl: Jednoho dne, Díky mému věku nebudu schopen dosáhnout vysokých standardů, které musím hrát v Barceloně. Tentokrát přijde. Ale když budu moci, a mít tuto moc, Bylo by mnohem lepší, kdyby přinesli konkurenci.

Když už mluvíme o jeho pěti letech v Barceloně: Je to pět let se stejným tlakem, A vždy se snažím reagovat stejným způsobem. Přijďte si zahrát do Dresy Barcelona, A získání vaší pozice není snadné. Máte zkoušku každé tři dny. Neexistuje žádný odpočinek a špatný den nebude odpuštěn.

Nemám problém se svým současným zdravotním stavem

Dříve se uvádělo, že slabina Bayern Mnichov Lewan potřebuje operaci. Levné Fotbalové Dresy Bayern Mnichov Lewan řekl, že se v tuto chvíli necítí dobře. Operace by měla být provedena v prosinci.

Levan pro svůj fyzický stav řekl: Všechno v mém současném zdravotním stavu je velmi dobré. Necítil jsem nepohodlí. Chirurgie může nastat po skončení první poloviny. V prosinci nevím přesné datum.

Poslední hra Bayernovy první poloviny byla 21. prosince. Zpráva také uvádí, že operace může poskytnout Bayernu Lewanovi více času na odpočinek. Po sezoně 11 ligových zápasů, Dresy Bayern Munich Lewan vstřelil v lize 16 gólů.

Rodriguez utrpěl zranění svalů a minul týden

V Levné Fotbalové Dresy Real Madrid došlo k dalšímu poškození svalů. Hráčem Real Madrid, který byl tentokrát zraněn, byl Rodriguez.

Protože narození druhého dítěte, Rodriguez se vrátil do Kolumbie, Po návratu do Madridu jsem necvičil s celým týmem. Hrál se zraněními po celý říjen. Teď musí přestat a odpočívat. Real Madrid a Sevilla, Rodriguez byl bohužel zraněn. Ale on na této hře trval.

Dresy Real Madrid Rodriguez se naposledy představil 22. října. V zápase s Galatasarayem hrál 11 minut z lavičky. Uvádí se, že Rodriguez stále potřebuje týden, Pomalu se zotavte k nejlepším.

Nyní jsem více schopen číst hru

Dnešní fotbal, Levné Fotbalové Dresy Messi je nepochybně jedním z nejlepších střelců. Ale podle Messiho vlastního názoru Je spíš jako hráč, který vytváří příležitosti. Není to tradiční střelec.

Messi řekl: Nejsem typ tradičního střelce. Raději se stáhnu, Vezměte míč a jděte vytvářet příležitosti. Také rád vstoupím do pokutového území a skóre. Bodování však není mým konečným úkolem. Pokud se nemůžu dotknout míče po dlouhou dobu, Pak jsem ochoten skončit.

Za poslední roky Role Messi při přeměně pole Fotbalové Dresy Messi řekl: Naučil jsem se ovládat ve hře. Najděte ten správný čas. Někdy se nemusím angažovat, Jen počkejte na nejvhodnější čas. Už jsem hodně vyrostl. Schopnost číst hru je silnější, Vědět, kdy a jak se zúčastnit soutěže, je efektivnější.

Manchester City není připraven vzít Ligu mistrů

Guardiola to řekla Ačkoli lidé mluví, Manchester City vyhrál tuto sezónu vyhlídku na Ligu mistrů, Levné Fotbalové Dresy Manchester City ale ve skutečnosti není připraven, Stále je třeba pokračovat ve zlepšování.

Guardiola řekla: Lidé mluví o Lize mistrů, Stále nejsme připraveni. Vytvořili jsme mnoho příležitostí, Neztrácet míč, Ale stále se může zlepšit.

Za poslední dvě sezóny Manchester City skóroval hodně, O tom nepochybuji. Fotbalové Dresy Manchester City však musí i nadále usilovně pracovat na posílení tohoto spojení.